پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

اداره کل راهداري و حمل ونقل جاده‌اي استان مازندران

:

اخبار: حمل و نقل مهم ترين عامل توسعه در مازندران


مديركل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران تاكيد نمود :


حمل و نقل مهم ترين عامل توسعه در مازندران

تاریخ انتشار: 1398/05/01

​مديركل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران در جلسه شوراي معاونین این اداره کل که در شهرستان تنکابن با هدف بررسي و ارتقاء سطح كيفي و كمي حوزه راهداری و حمل و نقل در منطقه غرب استان برگزار شد ، عنوان نمود : حمل و نقل مهم ترين عامل توسعه در مازندران است.
 به گزارش روابط عمومي اداره كل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران ، مهندس عباسعلی نجفی در اين جلسه ضمن قدرداني از تلاشهاي همه دست اندركاران بخش هاي مختلف حمل و نقل در استان ، از مازندران به عنوان يك استان ويژه و استراتژيك در منطقه ياد كرد و افزود: محورهای ارتباطی مازندران جزو شاهرگ‌های حیاتی برای رشد و توسعه استان بوده و باید همه با نگاه ملی و ویژه به این مهم ، در جهت ایجاد یک راه ایمن و استاندارد در مازندران از هیچ کوششی دریغ نکنیم .
وی تصریح کرد : با توجه به حجم بالای گردشگر و مسافر به استان در ایام تعطیلات و اقامت این افراد در شهرهای ساحلی غرب استان از جمله رامسر ، تنکابن ، چالوس و ... می‌طلبد تا راههای ارتباطی غرب استان همواره ایمن و مناسب باشد .
مهندس نجفی در ادامه بر عملیات ایمن سازی محورها ، پاکسازی و زیباسازی حریم راه ها، جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز و نظارت بر روند اجرایی پروژه ها تاکید و خاطر نشان ساخت : ايجاد يك راه ايمن و استاندارد در سرزمين سرسبز و زيبايي همچون مازندران مي تواند عامل بسيار مؤثري در زمينه جذب گردشگران و توريستهاي داخلي و خارجي باشد.
گفتنی است در این جلسه که با حضور روسای ادارات تابعه رامسر ، تنکابن و عباس آباد برگزار شد تمامی مشکلات و موانع اداری و کاری ادارات مذکور مورد بررسی قرار گرفت .مشخصات:
نظرات: *